logo3.png

Франклін Делано Рузвельт. Життя політика

Рейтинг:
Нема в наявності
600 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 564434
Автор Даллек Роберт
Видавництво KM Books
Серія Визначні постаті
Кількість сторінок 550
Палітурка тверда
Підрубрика Політологія, Біографії, Публіцистика
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Ця книга вирізняється унікальним стратегічним баченням і свіжим поглядом на низку важливих питань, пов'язаних із президентством одного з найвидатніших американців. Як людина такого привілейованого походження потрапила до когорти найполум'яніших борців за права знедолених? Як їй взагалі вдалося запровадити настільки революційні зміни у діяльності соціально-економічних інституцій? Звідки взялися ідеї, що дали змогу Рузвельту так суттєво змінити зовнішню політику Америки, перетворити країну, що сповідувала ізоляціонізм, на країну зі статусом наддержави?

Ще до того як обійняти пост президента, Рузвельт встиг здобути повагу й любов мільйонів співвітчизників, працюючи на посадах заступника міністра військово-морського флоту та губернатора Нью-Йорка. І хоча багато його біографів погоджуються з думкою, що захворювання на поліомієліт у 39-річному віці надало діяльності політика більш гуманного спрямування, Даллек вважає, що було б необ'єктивно лише цією недугою пояснювати його перетворення на вправного політика, якому американський народ довірив бути президентом упродовж чотирьох термінів і який просував надзвичайно прогресивні як для того часу зміни. Автор пояснює успіх Рузвельта розумінням двох прозірливих політичних ідей.
По-перше, він вважав президентську владу центральною та найбільш впливовою гілкою політичної системи. Під його керівництвом країна змогла вийти з Великої депресії та вистояти у Другій світовій війні. По-друге, Рузвельт стверджував, що ефективність американської політичної системи залежить від побудови громадянському консенсусу, забезпечення стабільної та тривалої підтримки народу. Долаючи внутрішні й міжнародні виклики, що постали перед країною, він усвідомлював, що ухвалюючи політичні рішення, надзвичайно важливо приділяти увагу всьому спектру громадської думки - це був чи не найважливіший із винесених президентом уроків ефективного лідерства, який зберігає своє значення і донині.


ISBN 978-966-948-300-3
Рік 2019
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

Рекомендуємо