logo3.png

Мастеринг: погляд зсередини

Рейтинг:
Нема в наявності
150 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 541861
Автор Ньюелл Філіп
Видавництво Комора
Кількість сторінок 200
Палітурка м'яка
Підрубрика Маркетинг. Реклама та PR
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Видавничий дім «Комора» підготував світову прем'єру — переклад книжки відомого акустика-дизайнера Філіпа Ньюелла «Мастеринг. Погляд зсередини» («Music Mastering — An Inside View»). Це видання до нині так і не вийшло мовою оригіналу. У книзі висвітлено найактуальніші проблеми, що стосуються роботи мастеринг-інженерів та функціонування мастеринг-студій, розглянуті як загальні, так і технічні питання, зокрема щодо поліпшення умов моніторингу. Переклад українською здійснено українським музикантом, звукоінженером-акустиком Олександром Кравченком, який є автором кількох десятків статей із проектування студій звукозапису, за його редакцією видані дві книги Філіпа Ньюелла — «Project Studios: A More Professional Approach» та «Recording Spaces».

Автор книги Філіп Ньюелл (Philip Newell) почав працювати в музичному бізнесі в 1966 році в рідному місті Блекберн (Blackburn) в Англії. Спочатку він був звукоінженером і працював з «живим» звуком. У 1968 році він переїхав до Лондона, де працював з багатьма відомими музикантами, а 1969 року побудував студію звукозапису Majestic. У 1970 році він перейшов в компанію Pye Records, розташовану в центрі Лондона. Це була одна з найбільших студій в країні того часу. Наступний етап — посада головного інженера в компанії Virgin Records  (1971 р.), а в 1973 році він стає технічним директором цієї компанії. У 1982 році Філіп Ньюелл залишає цей пост і розпродає свою частину акцій компанії. На деякий час він захоплюється польотами на літаках-амфібіях. У 1984 році Філіп засновує відділення звукозапису в компанії Reflexion Arts (Віго, Іспанія), а з 1988 року працює як незалежний консультант з акустики і електроакустики.
На час публікації книги «Мастеринг. Погляд зсередини» Філіп Ньюелл спроектував понад 150 студій звукозапису, а також велику кількість кінотеатрів, музичних клубів, дискотек, концертних залів, телевізійних студій і пересувних студійних комплексів. Ось уже 40 років він бере участь у безлічі записів в якості системного інженера, інженера звукозапису та продюсера. Його досвід охоплює художні та технічні аспекти в надзвичайно широкому спектрі музики: від сольних інструментальних партій до великих музичних колективів, оркестрів, рок-груп тощо.
Автор виступив продюсером знаменитого концертного подвійного альбому Майка Олдфілда (Mike Oldfield) «Exposed», а в 1976 році підготував ремікс альбому «Tubular Bells» для квадрофонічного видання. Відповідаючи за будівництво таких студій, як Townhouse в 1978 - му році, він паралельно проектував численні приватні студії в будинках музикантів і зробив велику кількість записів за допомогою пересувних звукозаписуючих комплексів, таких як Manor Mobile. Саме за допомогою цього комплексу Філіп здійснив перший в світі 24-канальний запис з «живого» концерту. Це було в 1973 році.
Сьогодні Філіп живе в Іспанії, яка з 1992-го року стала для нього «другим домом». Він — член Інституту Акустики, член Товариства аудіо-інженерів (AES), а з 1987-го року активно брав участь у багатьох проектах Інституту Досліджень Вібрації і Звуку (ISVR) в Саутгемптонському університеті в Англії. В ISVR він надавав допомогу багатьом студентам у написанні дипломних робіт, проведенні досліджень для кандидатських і докторських дисертацій на тему студійного звукозапису та по системам звукопоглинання.
Філіп Ньюелл — автор понад десяти видань Інституту акустики і Товариства аудіоінженерів, він написав понад 100 статей для спеціалізованих авіаційних і музичних видань.


ISBN 978-617-7286-01-0
Рік 2015
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо