logo3.png

Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання

Рейтинг:
Нема в наявності
95 грн
Підписатися
Поділитись
Артикул 552584
Автор Авраменко Олександр, Тищенко Оксана
Видавництво #книголав
Серія Уроки української від Олександра Авраменка
Кількість сторінок 176
Палітурка м'яка
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Як зрозуміти й запам’ятати правила орфографії та пунктуації української мови, а потім закріпити знання на практиці, виконуючи граматичні завдання? Один із методів — скористатися допомогою спеціального посібника. Правопис у таблицях і тестові завдання допоможуть передусім учням, які готуються до ДПА та ЗНО. Але й усім, хто прагне удосконалити свої знання чи розібратися зі складними випадками, що зустрічаються повсякдень, видання знадобиться неодмінно.

Автори наголошують: правопис – це єдина й обов’язкова система правил мови, що визначають, як саме слід передавати мовлення на письмі. Тож усі неоднозначні питання треба розглядати, керуючись саме нормами, закріпленими в правописі. Любителів подискутувати на мовні питання зацікавить рубрика «Правильно чи ні». У ній автори розбираються з випадками, коли тенденції мовної практики не суперечать внутрішнім правилам мови, але натомість не відповідають чинному правопису. Автори видання — відомі в Україні дослідники й популяризатори української мови. Олександр Авраменко веде тематичну рубрику в «Сніданку з 1+1».

Спеціальним значком в книжці «Українська мова : правопис у таблицях» позначено ті питання, яким присвячені його «Експрес-уроки української». А радіопередачі співавторки видання Оксани Тищенко «Загадки мови» можна прослухати на «Фейсбук». Які питання в них розкрито — теж можна знайти інформацію на сторінках книжки.


ISBN 978-617-7563-04-3
Рік 2017
Мова Українська

  • Коментарі
  • Facebook
Завантаження коментарів...

З цим товаром купують

Рекомендуємо